Sähköjohto

Sähköjohto on TLKS Speksin ylin päättävä elin, jonka koollekutsujana toimii tuottaja. Jos sinulla on jotain kysyttävää pyri löytämään omaan kysymykseesi liittyvä vastuualue alta. Epäselvissä tapauksissa, ota yhteys tuottajaamme.

Voit tutustua kunkin sähkisläisen tiimiin klikkaamalla vastaavakuvaa, tai vaihtoehtoisesti tarkastelemalla tiimisivustoamme!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tuottaja:

Sofia Grönroos – sofia.a.gronroos@utu.fi

puh. 040 757 4929

Aputuottaja – Talous:

Santeri Kärjä – oksaim@utu.fi

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Käsikirjoitus:

Laura Liikamaa – lamalii@utu.fi

Ohjaus:

Ohjaaja:  Axel Juhola – leaxju@utu.fi

Apuohjaaja: Nicholas Abrahamsson – nianab@utu.fi

Tanssit:

Mari Linhala – malinh@utu.fi

Anna Ratilainen – anna.s.ratilainen@utu.fi

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bändi:

Ville Alaranta – viveal@utu.fi

Tekniikka:

Alisa Salmivalli – aaksal@utu.fi (valot)

Lauri Viinikainen – lavavi@utu.fi (ääni)

Ari Kuusela – armaku@utu.fi (valo-sensei)

Lavastus:

Aapo Kaipiainen – aajoka@utu.fi

Jesse Kaukomo – jejaka@utu.fi

Puvustus ja maskeeraus:

Puvustus: Maria Ahonen – maria.a.ahonen@utu.fi

Maskeeraus: Miina Koskela – miikosy@utu.fi

Catering:

Emmi Karru – emmi.e.karru@utu.fi

Jaakko Uotila – jaiiuo@utu.fi

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Markkinointipäällikkö:

Jaakko Ahti – jaakko.m.ahti@utu.fi

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tiedotusvastaava:

Elisa Jokinen – elisa.l.jokinen@utu.fi

Mediavastaava:

Markus Niinistö – markus.j.niinisto@utu.fi

Lipunmyyntivastaava:

Inka Lämsä – inka.r.lamsa@utu.fi

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Grafiikkavastaava:

Laura Liikamaa – laura.m.liikamaa@utu.fi

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kiertue:

Rikhard Björn – rikhard.a.bjorn@utu.fi

 Keikat:

Aleksi Laitinen – aleksi.t.laitinen@utu.fi

0 comments

Write a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*